محصولات

THERMOGAP

پوشش مقاوم به حريق  THERMOGAP محصولي بر پايه سيمان و ورميكوليت مي باشد كه براي محافظت اسكلت فلزي پروژه هاي ساختماني در برابر حربق طراحي شده است . با توجه به خاصيت چسبندگي بسيار مطلوب به سطح فلز و ماندگاري طولاني (Durability) در زمره پوشش هاي غير فعال  (PFP) دسته بندي و براي محافظت مقاطع فولادي توخالي ، I  و H بمدت ۶۰ ، ۹۰ ،۱۲۰ و ۱۸۰ دقيقه در برابر حريق سلولزي استفاده مي گردد. مواد به كار رفته در اين محصول همچون سيمان ،ورميكوليت ،فيبر(بدون آزبست) و برخي مواد معدني و ساير افزودني ها ديگر سبب شده است كه اين محصول نه تنها خواص مقاومتي سيمان را داشته باشد بلكه به دليل داشتن شبكه هاي فيبري از بهم پيوستگي خوبي نيز برخوردار مي باشد. .به اين ترتيب كه در طول زمان حريق هيچگونه دود سمي از اين محصول منتشر نمي شود و تحت تأثير جريان هاي هواي فوق العاده گرم در زمان حريق دچار خرابي و ريزش نشده و ساختار پايدار خود را حفظ مي نمايد. پس از اتمام حريق پوشش ضد حريق سطح فلز ، استحكام و چسبندگي قبل از حريق را داشته و نياز به اجراي دوباره آن نمي باشد. پوشش مقاوم به حریق پایه سیمانی THERMOGAP قابل استفاده در صنعت ساختمان بوده و دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات وزارت راه مسکن و شهرسازی می باشد.

THERMOGAP-H

پوشش ضد حريق  THERMOGAP-H محصولي بر پايه سيمان و ورميكوليت مي باشد كه براي محافظت استراكچرو تجهيزات فلزي در برابر حریق هيدروكربني طراحي شده است . با توجه به خاصيت چسبندگي بسيار مطلوب به سطح فلز و ماندگاري طولاني (Durability) در زمره پوشش هاي غير فعال (PFP) دسته بندي و براي محافظت مقاطع فولادي توخالي، I  و H بمدت ۱۲۰ و ۱۸۰ دقيقه در برابر حريق هيدروكربني استفاده ميگردد. مواد به كار رفته در اين محصول همچون سيمان ،ورميكوليت ،فيبر(بدون آزبست) و برخي مواد معدني و ساير افزودني ها ديگر سبب شده است كه اين محصول نه تنها خواص مقاومتي سيمان را داشته باشد بلكه به دليل داشتن شبكه هاي فيبري از بهم پيوستگي خوبي نيز برخوردار مي باشد. .به اين ترتيب كه در طول زمان حريق هيچگونه دود سمي از اين محصول منتشر نمي شود و تحت تأثير جريان هاي هواي فوق العاده گرم در زمان حريق دچار خرابي و ريزش نشده و ساختار پايدار خود را حفظ مي نمايد. پس از اتمام حريق پوشش ضد حريق سطح فلز ، استحكام و چسبندگي قبل از حريق را داشته و نياز به اجراي دوباره آن نمي باشد.

 

PIR Foam

فوم عایق سرد PIR از مواد عایق با کیفیت با ویژگی های منحصر به فردی ساخته شده که برای عایق سازی لوله ها و تجهیزات صنعت  نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد. ویژگی این محصول استاندارد ASTM C591 را پاس می نماید. از فوم عایق سرد PIR در تجهیزاتی که در دمای پایین فعال هستند از جمله در نیروگاهها، تجهیزات دریایی، پتروشیمیها، پالایشگاهها و… مورد استفاده قرار میگیرد.

آسانسور و پله برقی

این شرکت بعنوان یک شرکت دانش بنیان که تاکنون با بهره گیری از توان مهندسین خود اقدام به توسعه در امر تکنولوژی و تولید داخلی چند محصول در صنعت نفت، گاز و ساختمان نموده است مفتخر است با توجه به توسعه روز افزون صنعت ساختمان و نیاز به محصولاتی با تکنولوژی روز جهانی، با اخذ نمایندگی انحصاری محصولات (آسانسور و پله برقی) Doppler ارائه خدمات نماید.

محصولات این شرکت در صنعت آسانسور و پله برقی شامل آسانسورهای کششی و آسانسورهای هیدرولیک (با موتورخانه و بدون موتورخانه( ،انواع آسانسورها ( مسافربر ، بیمارستانی ، آسانسورهای باری ، آتش نشان و …) ، انواع پله های برقی  و سطح شیب دار (رمپ) ، سیستم های پارکینگ هوشمند ، آسانسورهای حمل اتومبیل ، آسانسورهای Inclined lifts (شیب دار) و …. می باشد.