درباره ما

درباره ما

شرکت دانش بنیان بهسازان توسعه آرمان (گروه مهندسی بتا)  در سال ۱۳۸۱ تأسیس و در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و صنعت ساختمان مشغول به فعالیت می باشد که در طی سالهای فعالیت، اجرای انواع پوشش‎های محافظتی شامل پوشش مقاوم به حریق، اسید پروفینگ و واترپروفینگ با همکاری کمپانی‎های برتر اروپایی انجام داده است.

این شرکت از سال ۱۳۹۲با احداث و راه اندازی کارخانه خط تولید فوم عایق سرد(Cold Insulation)  در ایران، نیاز استراتژیک پالایشگاه‎ها و سایت های پتروشیمی را طبق اسپک شرکت TOTAL و استاندارد ASTM  تأمین نموده است.

در سال ۱۳۹۷ با بومی سازی و تولید داخلی محصول پوشش مقاوم به حریق بخش ساختمان با نام تجاری THERMOGAP در منطقه ویژه اقتصادی شیراز و پشت سرگذاشتن تست های لازم در آزمایشگاه Efectis موفق به اخذ گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردید.

در ادامه محصول پوشش ضد حریق بخش نفت، گاز و پتروشیمی در سال ۱۳۹۸ با نام تجاری  THERMOGAP-H  تولید و با گذراندن موفقیت آمیز آزمونهای تخصصی در آزمایشگاه گروه مترا روانه بازار شده است.

در سال ۱۳۹۸، گروه مهندسی بتا موفق به اخذ نمایندگی انحصاری جهت تامین، نصب و راه اندازی انواع آسانسورهای ساختمانی و پله برقی با همکاری کمپانی DOPPLER یونان طبق استاندارد EN81 شده است و همچنین طبق قرارداد شریک تجاری به فرم Joint Venture با این کمپانی در حال راه اندازی کارخانه جهت تولید موتور و تابلو فرمان در ایران می باشد. هدف  این شرکت انتقال برترین دانش و تکنولوژی روز دنیا در زمینه آسانسور، پله برقی و دربهای اتوماتیک با اولویت ایمنی، کیفیت و زیبایی می‎باشد که در این راستا با بهره گیری از دانش و تجربه تیم مهندسین مجرب در امر مشاوره فنی، طراحی، تولید، تأمین، نصب و راه ‎اندازی، پشتیبانی، خدمات پس از فروش در جهت کسب رضایت مشتری گام بر می دارد.

شرکا تجاری

ARABINA VERMICULIT INDUSTRIES

TIC CORPORATION

RAINBOW

DOPPLER

شرح ماموریت بتا

ما متعهد هستیم تا در تکنولوژی پیشرفته پوشش ضد حریق پیشتاز باشیم و برای مشتریان خود محصولات متنوعی از مصالح مقاوم به حریق فولاد که مقاومت حرارتی بیشتر، دوام بی نظیر و اجرای ساده ای را دارد  فراهم آوریم. ما مشتریان خود را با تجربه و تخصص خود به صورت فنی ساپورت بی نظیری میکنیم  و این کار توسط پیمانکاران شناخته شده و با تجربه انجام شده که به خدمات مشتریان خود متعهد می باشند.

ما برای مشتریان خود بهترین و ایمن ترین مواد را فراهم کردیم که در زمان حریق خاصیت خود را حفظ می کند و باعث نجات جان انسان ها می شود.

گواهینامه ها

استانداردها